Catering dla szkoły: silne ciało, sprawny umysł

W szkole dzieci pracują i umysłem, i ciałem. Dla prawidłowego rozwoju na obu tych płaszczyznach, niezbędna jest zdrowa, zbilansowana dieta. Oferowany przez nas catering dla szkoły gwarantuje pełnowartościowe, pożywne i smaczne posiłki. Nasze jadłospisy zostały przygotowane w konsultacji z profesjonalnym dietetykiem: Julitą Dudicz z porcjazdrowia.org. Zawierają niezbędne dla dzieci w wieku szkolnym składniki odżywcze, witaminy i minerały – dzięki nim uczniowie będą pełni energii na zajęciach WF-u, a na pozostałych lekcjach bez trudu będą pracować głową. Nasze posiłki pomogą kształtować w najmłodszych pozytywne nawyki żywieniowe. Udowodnimy, że zdrowe jedzenie oznacza także pyszne jedzenie.

Catering dla szkoły: smacznie i na czas

Jesteśmy w pełni świadomi, że uczniowski plan zajęć jest napięty, a na posiłek zazwyczaj musi wystarczyć przerwa między lekcjami. Dlatego z pełną odpowiedzialnością gwarantujemy, że nasze dania będą dostarczane na ustaloną godzinę. Talerze uczniów szybko będą opróżnione, gdyż dokładamy wszelkich starań, by nasze dania były nie tylko zdrowe, ale także smaczne – dlatego składają się z produktów lubianych przez większość dzieci. Nasze menu budujemy z produktów najwyższej jakości, od naszych zaufanych dostawców. Nasza kuchnia wyposażona jest w profesjonalny sprzęt, spełniający wszelkie wymogi sanitarne. Jedzenie dostarczamy w atestowanych opakowaniach, przystosowanymi do transportu żywności samochodami.

Najwyższym priorytetem jest dla nas, by nasze produkty były bezpieczne dla dzieci. Pragniemy dostarczyć im to, co najlepsze: pożywne, domowe jedzenie.

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowym jadłospisem, realizowanym przez nasz catering dla szkoły – znajdą go Państwo w zakładce „menu”.

Zapraszamy do kontaktu – ustalimy szczegóły naszej współpracy, między innymi: rodzaj diety (realizujemy diety wegetariańskie, bezglutenowe, bezlaktozowe i takie o indywidualnych zaleceniach) oraz godziny dostawy posiłków.