Catering dla żłobka: jadłospis dla maluszka

Dla prawidłowego rozwoju, dzieci potrzebują wartościowych produktów, bogatych w witaminy i minerały. Dzięki współpracy z profesjonalnym dietetykiem – Julitą Dudicz (porcjazdrowia.org) – udało nam się stworzyć najodpowiedniejsze menu dla dzieci w wieku do 3 lat. Nasz catering dla żłobka podaje dania, które składają się ze zdrowych, sezonowych produktów rodzimego pochodzenia. Dzięki wiedzy dietetyka, możemy zapewnić naszym małym klientom właściwą gramaturę dań.

Wiele lat doświadczenia nauczyło nas łączyć zdrowe ze smacznym – dzięki temu możemy już od najmłodszych lat uczyć dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych. Naszym motto stało się: „zdrowo, to znaczy smacznie”.

Catering dla żłobka: nasza misja

Jesteśmy w pełni świadomi, jak wielką odpowiedzialnością jest żywienie najmłodszych, dlatego podchodzimy do swojej pracy z niezwykłym zaangażowaniem. Naszą misją jest dostarczenie najwyższej jakości posiłków, złożonych ze świeżych, pełnowartościowych produktów. Jesteśmy pewni, że takie są, ponieważ zaopatrujemy się u sprawdzonych, zaufanych dostawców. Przygotowujemy swoje posiłki w kuchni, spełniającej restrykcyjne wymogi. Gotujemy zdrowo, nie dodajemy żadnych konserwantów i „ulepszaczy”. Swoje delikatne smaki budujemy, używając jedynie łagodnych, naturalnych przypraw. Zapewniamy bezpieczeństwo naszych dań w każdym momencie naszej współpracy – od przygotowania posiłków, po ich dostarczenie. Przewozimy jedzenie w dedykowanych do tego opakowaniach, w sterylnych, przeznaczonych do transportu żywności pojazdach. Szanujemy czas swoich klientów i gwarantujemy, że nasz catering dla żłobka przybędzie o odpowiedniej porze.

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowym jadłospisem, realizowanym przez nasz catering dla żłobka – znajdą go Państwo w zakładce „menu”.

Zapraszamy do kontaktu – ustalimy szczegóły naszej współpracy, między innymi: rodzaj diety (realizujemy diety wegetariańskie, bezglutenowe, bezlaktozowe i takie o indywidualnych zaleceniach) oraz godziny dostawy posiłków.